Badi kanatjere, set (5copë) Prenatal

2590L

SKU: 636001

5 badi në formë kanatjere me motive arushi

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu e lehte
Bojeqielli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 5 badi në formë kanatjereje dhe me jakë rrethore, mbyllje me butona dhe dizajn me motive arushi.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit