Badi Prenatal

1490L

SKU: 609423

Ser badi pa menge 2 pcs ,me vija dhe printe

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Ser badi pa menge 2 pcs ,me vija dhe printe ,e perbere nga 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit