Badi, set 2(copë) Prenatal

2072L

SKU: 636005

2 badi pambuku me mëngë të shkurtra

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 badi pambuku me mëngë të shkurtra, jakë rrethore dhe printe me arusha. 96% Pambuk 4% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

, ,

Sipas sezonit