Badi, set 2(copë) Prenatal

1690L

SKU: 643150

2 badi pambuku me mëngë të shkurtra

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 badi pambuku me jakë rrethore dhe printe me arusha. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit