Dyshek, Giordani, Prenatal

12990L

SKU: 617279

Shtresë e brendshme me fibër të ajrosshme termo-lidhëse.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Shtresë e brendshme me fibër të ajrosshme termo-lidhëse.Mbulesë poliestër e shtrënguar e mbështjellë me tela të butë, të heqshëm dhe që mund të lahen.Gjatësi 125 cm x Gjerësi 62 cm x Lartësi 11 cm.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,