Geta Prenatal

1290L

SKU: 537294

Geta prenatal, 20 Den

l
m
s
xl
xxl
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Geta prenatal, 20 Den, praktike dhe të rehatshme, mbledhin barkun pa krijuar jo rehati. 90% Poliamid 10% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit