Karrige 3 në 1, Tatamia Follow Me, Prenatal

42990L

SKU: 123682201

Karrige 3 në 1, Tatamia Follow Me.E përshtatshme që nga muajt e parë, mund ta përdorni si një karrige të rehatshme, karrige lëkundëse apo karrige ushqimi. Falë sistemit Stop&Go, Tatamia ju ndjek kudo dhe është i pajisur me sistem frenash.

Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Karrige 3 në 1, Tatamia Follow Me.E përshtatshme që nga muajt e parë, mund ta përdorni si një karrige të rehatshme, karrige lëkundëse apo karrige ushqimi. Falë sistemit Stop&Go, Tatamia ju ndjek kudo dhe është i pajisur me sistem frenash.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,