Karrige ngrënie Inglesina Prenatal

8990L

SKU: 533917

Karrige ngrenie Inglesina

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Tryeze e palosshme e përshtatshme për fëmijë nga 6 muaj deri në 15 kg.
Ajo favorizon harmoninë familjare sepse, duke ngrënë së bashku me të rriturit, fëmija ndihet i përfshirë, siguron veten dhe mësohet me ritmet dhe zakonet e shtëpisë. Ju lejon të shijoni më mirë jetën shoqërore sepse është e transportueshme kudo falë gjurmës së saj të vogël, kur paloset dhe çantës praktike të integruar të transportit.Lehtesisht e fiksuar dhe hequr me lehtësi ekstreme dhe siguri totale, falë sistemit të vazhdueshëm të vidave që garanton kapje maksimale në tryezë. Ai përshtatet pothuajse në të gjitha tavolinat (nga 20 në 90 mm). Mund të përdoret gjithashtu në tavolina me një bosht më të ulët, për sa kohë që tejkalimi i majës është të paktën 10 cm. Garanton rehati ideale për fëmijën, falë mbushjes së butë që mbështjell tërë strukturën dhe mbështetëses së ngritur.

Përzgjidhni markën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

UNISEX

Size Filter

MASE STANDARTE

Color Filter

SHUMENGJYRESHE