Tavolinë ngrënie Giordani, Prenatal

24440L

SKU: 127640601

Karrige e lartë funksionale. Dizajni i tij minimal dhe modern është i përsosur në çdo shtëpi. Përdoret nga rreth 0-15 kg me funksionin e karriges së lartë

Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Karrige e lartë funksionale. Dizajni i tij minimal dhe modern është i përsosur në çdo shtëpi. Përdoret nga rreth 0-15 kg me funksionin e karriges së lartë. 4 kënde të mbështetëses që rregullohen lehtësisht me njërën dorë
8 lartësi
Mbështetëse këmbësh e rregullueshme në 3 pozicione
Mbushje lëkure artificiale e butë dhe komode
Parzmore me 5 pika
Tabaka e rregullueshme dhe e lëvizshme ka 2 tableta, e sipërme është e koordinuar me ngjyrën e mbushjes.
E pajisur me 2 rrota të pasme me frena. Lehtë për t’u pastruar. Kur mbyllet është super kompakt dhe qëndron më vete.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë