Karrige per makine Gr 1 – Prenatal ,BEBE CONFORT

45900L 32130L

SKU: 3220660135356

Karrige per makine Gr 1

10 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Grupi 1 [9 – 18 kg]
Rekomandohet nga 9 muaj deri në rreth 4 vjeç.
Iséos Isofix është garancia e një sistemi bashkangjitjeje universale për instalim të thjeshtë, të shpejtë dhe të sigurtë. Por kjo nuk është e gjitha. Është gjithashtu siguria për të mundëuar rehati maksimale për fëmijën tuaj. Në thelb të teknologjisë, ajo revolucionarizon botën e sigurisë së makinave.
Siguria optimale:
• Testuar dhe aprovuar. Çmuar 4 yje në 2006 nga organizatat Evropiane të testimit të sigurisë.
• Mbrojtëse ndaj mbërthyeses e veshur me një material absorbues, për kontroll më të mirë në rast të një ndikimi.
• Mbërthim 5-pikësh, i thjeshtë dhe i sigurt për tu rregulluar.
• Mbrojtëse anësore e sigurt për mbrojtje më të mirë të kokës së foshnjës.
Komoditet i integruar:
• Dizajn i rehatshëm për mirëqenien e foshnjës me mbështetje të mbushur në pikat e kontaktit me trupin e foshnjës (kokën, shpinën dhe pjesën e poshtme).
• Sistem ekskluziv i Modulo Safe®.
Një kthesë e dorezës është gjithçka që duhet për të rregulluar gjerësinë e sediljes ose për ta ulur atë butësisht:
• Grepa për të mbajtur mbërthyesen hapur kur vendosni foshnjën në ulëse.
• Mbulesë që mund të hiqet plotësisht dhe mund të lahet.

Përzgjidhni markën

Season

VJESHTE-DIMER 2020