Sexholino PegPerego 9-18kg, Prenatal

SKU: 104860262

Sexholino PegPerego 9-18kg, me sedilje që shtrihet në 4 pozicione dhe pjesa e qafës ngrihet në 7 pozicione. Lidhet me rripin e sigurimit (jo isofix).

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Sexholino PegPerego 9-18kg, me sedilje që shtrihet në 4 pozicione dhe pjesa e qafës ngrihet në 7 pozicione. Lidhet me rripin e sigurimit (jo isofix). Me sistem kundër goditjeve anësore.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,