Lugë silikoni That’s Love, Prenatal

1200L

SKU: 637167

Lugë silikoni e përshtatshme për fëmijë 6m+

Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Lugë silikoni e përshtatshme për fëmijë 6m+, e pajisur dhe me kapakun mbajtës, praktike, higjenike dhe mund të pastrohet lehtësisht.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,