Enë ushqimi, That’s Love, Prenatal

SKU: 637193

Enë për ushqim për fëmijë me kapak hermetik. Me ndarës praktik të brendshëm. ideale për ruajtjen dhe transportimin e ushqimit për fëmijë dhe ushqime të ngurta. 

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Enë për ushqim për fëmijë me kapak hermetik. Me ndarës praktik të brendshëm. ideale për ruajtjen dhe transportimin e ushqimit për fëmijë dhe ushqime të ngurta.Dizajn modern. Ajo ka një bazë anti rreshqitje që ndihmon nënën dhe foshnjën në kohën e ushqimit. Lehtë për tu larë. 

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,