Mbulesë Valixhesh Carpisa

2200L

SKU: AA74120SC00

Mbulesë Valixhesh

34*40*17.5
Blu
E kuqe
Ushtarake
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Mbulesa per ruajtjen e valixheve nga shiu papastertia dhe demtimet e mundshme Nje model i vogel i pershtatshem per te mbuluar bagazhet e vogla 100% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit