Etiketa Emertueses – Carpisa

800L

SKU: AA471518C00

Etiketa Emertueses

0X4X15
E kuqe
E verdhë
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Etiketa emertuese per te personalizuar valixhen tuaj duke shkruar te dhenat tuaja. Nje zgjidhje e thjeshte dhe efektive per te mos humbur valixhet.,PVC 100 %

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit