Pantallona Mango

1497L

SKU: 17025927

Pantallona me gjatësi deri në kyçe, me dy xhepa në pjesën e pasme dhe dy në pjesën e përparme

l
m
s
xl
XS
E zeze
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona me gjatësi deri në kyçe, me dy xhepa në pjesën e pasme dhe dy në pjesën e përparme, me kopsa dekoruese rreth xhepave. 75% Poliestër 19% Viskozë 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë