Polo Okaidi

1190L

SKU: 90058800

Bluze polo klasike me logo okaidi te qendisur

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
2 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Polo bazike ne ngjyra te ndryshme ne pambuk organik me prerje te drejte dhe me logo Okaidi te qendisur,100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit