T-shirt pambuku Mango

1290L

SKU: 17003788

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe hapje në pjesën e pasme të kurrizit

l
m
s
xl
XS
Blu
E bardhe
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe hapje në pjesën e pasme të kurrizit dhe me lidhëse për shtrëngim, prerje e drejtë.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë