T-shirt pambuku Mango

990L

SKU: 17003267

T-shirt me motiv të printuar përpara

m
s
xl
XS
E bardhe
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra e të kthyera dhe jakë rrethore, dizajn me motiv të printuar përpara dhe me përbërje pambuku.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë