T-shirt pambuku Mango

2190L

SKU: 17003799

T-shirt me motiv të printuar përpara

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me motiv të printuar përpara dhe me përbërje pambuku. ,100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë