T-shirt pambuku Mango

SKU: 17072004

T-shirt me mëngë të shkurtra e të kthyera dhe jakë rrethore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt me mëngë të shkurtra e të kthyera, dizajn bazik me përbërje pambuku. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë