T-shirt pambuku Mango

903L

SKU: 17012011

T-shirt me detaj logo në kraharor

l
m
s
XS
E bardhe
E kuqerremte
E kuqerremtë vija
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me logo në kraharor dhe me përbërje pambuku. 100% Pambuk i ricikluar

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë