Tavolinë ngrënie, PepPerego, Prenatal

31900L

SKU: 624496

Tavolinë ngrënie, siesta gjithashtu mund të përdoret pa tabaka për ta lënë fëmijën të hajë në tryezë me ju.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Siesta gjithashtu mund të përdoret pa tabaka për ta lënë fëmijën të hajë në tryezë me ju. Me vend të rregullueshëm në lartësi në 9 pozicione të ndryshme. Mbështetësi i mbështjelljes është në 5 pozicione dhe platforma e sediljeve është e rregullueshme në 3 pozicione.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,