Tavolinë ngrënie, PepPerego, Prenatal

29990L

SKU: 635308

Tavoline ngrenie me dimensione të hapura: 55×10576 cm dhe dimensione të mbyllura: 55x96x30cm.

Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Karroca e lartë lëvizëse Prima Pappa është aprovuar që nga lindja për t’u përdorur edhe si një tundës i rehatshëm.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,