Tutina pambuku, set (3copë) Prenatal

4990L

SKU: 661809

3 tutina me dizajne të ndryshme

1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 3 tutina pambuku me mëngë të gjata e të mbyllura në këmbë dhe me dizajne të ndryshme: Një palë bazike me jakë Peter Pan, një palë me vija dhe një palë me printe. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë