Valixhe L SEMIRIGIDO-SPLIT COLORS,Carpisa

8960L

SKU: VAB3350L943

Valixhe L SEMiRiGiDO-SPLiT COLORS,Carpisa
Dimensionet pa rrota dhe karrocë (cm): 70 x 46 x 25
Dimensionet me rrota dhe karrocë (cm): 75 x 49 x 28
Pesha (kg): 3.1

Blu
E zeze
Rozë
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Valixhe L SEMiRiGiDO-SPLiT COLORS,Carpisa
Dimensionet pa rrota dhe karrocë (cm): 70 x 46 x 25
Dimensionet me rrota dhe karrocë (cm): 75 x 49 x 28
Pesha (kg): 3.1
100% Poliestër

Sipas markës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,

Sipas ngjyrës

, , ,

Sipas masës