Valixhe M SEMIRIGIDO-SPLIT COLORS,Carpisa

7840L

SKU: VAB3350M943

Valixhe M SEMiRiGiDO-SPLiT COLORS,Carpisa
Dimensionet pa rrota dhe karrocë (cm): 59 x 42 x 22
Dimensionet me rrota dhe karrocë (cm): 64 x 45 x 25
Pesha (kg): 2.8

Blu
E zeze
Rozë
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Valixhe M SEMiRiGiDO-SPLiT COLORS,Carpisa
Dimensionet pa rrota dhe karrocë (cm): 59 x 42 x 22
Dimensionet me rrota dhe karrocë (cm): 64 x 45 x 25
Pesha (kg): 2.8
100% Poliestër

Sipas markës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,

Sipas ngjyrës

, , ,

Sipas masës