Vathë me aksesorë të varur Parfois

2290L

SKU: 179347

Vathë me aksesor hëne dhe dielli me gurë të varur

Prerje unike
Gold
Shumengjyreshe
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Vathë me aksesor të varur çeliku me gur të vegjël standard ,Përbërje: 100%Çeliku

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë