Xhaketë, Obaibi

3890L

SKU: 707485138

Xhaketë për djem.Material I butë.Kjo xhaketë sportive e butë përfaqëson përzierjen perfekte të stilit dhe komoditetit. Prekja ideale për garderobën e fëmijëve! Pëlhurë e butë pambuku me mbyllje me butona.

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë për djem.Material I butë.Kjo xhaketë sportive e butë përfaqëson përzierjen perfekte të stilit dhe komoditetit. Prekja ideale për garderobën e fëmijëve! Pëlhurë e butë pambuku me mbyllje me butona.Përbëhet nga: 3% Elastain 18% Poliestër 79% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë