Enë ushqimi, That’s Love, Prenatal

SKU: 660026

Enë ushqimi me lugë dhe piru, me një shtresë inoksi, e ndarë në tre pjesë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Enë ushqimi me lugë dhe piru, me një shtresë inoksi, e ndarë në tre pjesë, e përshtasthme për të konsevuar ushqimin ne frigorifer,

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,