Pjatë, That’s Love, Prenatal

800L

SKU: 637182

Pjatë e thellë me buzë silikoni anti – rreshkitëse . Higjenike dhe funksionale.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pjatë e thellë me buzë silikoni anti – rreshkitëse . Higjenike dhe funksionale.E përshtatshme dhe e sigurt për tu larë në lavastovilje.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,