Pjatë, That’s Love, Prenatal

SKU: 637183

Pjatë e thellë me buzë silikoni anti – rreshkitëse . Higjenike dhe funksionale.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pjatë e thellë me buzë silikoni anti – rreshkitëse . Higjenike dhe funksionale.E përshtatshme dhe e sigurt për tu larë në lavastovilje.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,