Karrige ngrënie Inglesina Prenatal

8990L

SKU: 533918

Karrige ngrenie Inglesina

Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Tryeze e palosshme e përshtatshme për fëmijë nga 6 muaj deri në 15 kg.
Ajo favorizon harmoninë familjare sepse, duke ngrënë së bashku me të rriturit, fëmija ndihet i përfshirë, siguron veten dhe mësohet me ritmet dhe zakonet e shtëpisë. Ju lejon të shijon

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën