Badi, set 2(copë) Prenatal

1630L

SKU: 645053

2 badi pambuku me mëngë të gjata

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 badi pambuku me mëngë të gjata, me dizajne dhe tonalitete të ndryshme. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , ,

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit