Set biberon I’M THE BOOS Prenatal,That’s Love

960L

SKU: 636472

Set biberon I’M THE BOOS

Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set biberon I’M THE BOOS

Praktike, të lehta dhe elegante. Mburoja me hapësira ventilimi ndihmon në mbrojtjen e fytyrës së foshnjës nga shenjat e presionit, acarimit dhe skuqjes. Qepalla anatomike në silikon të butë ndjek formën e qiellzës dhe nuk e pengon pozicionimin e gjuhës. I përshtatshëm nga lindja deri në 6 muaj. Zbukuruar me delikatesë. Rasti praktik për ta mbajtur gjithmonë me vete në siguri dhe higjienë maksimale.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas masës

Sipas sezonit