Valixhe Carpisa

7560L

SKU: VA718901C00

Valixhe

SMALL
Blu
E kuqe
E zeze
Gri
Jeshile
Neon
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Valixhe e vogel 4 rrota te kthyeshme te ndashme Pajisur me nje doreze Pjesa e brendshme eshte e pajisur me kapese rrobash elastike nje ndares me zinxhir dhe xhepa te dobishem per sende me te vogla Valixhja vjen me nje rast te pershtatshem per ruajtjen e rrotave te shkeputura Dizajn i rafinuar dhe elegant me detaje te kunderta 80% ABS 20% Polikarbonat

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit