Govatë për bebe, me sensor nxehtësie, Prenatal

SKU: 104801650

Govatë për bebe, e palosshme për të mos zënë hapësirë. Në brendësi ka një kapak që ndryshon ngjyrë në varësi të nxëhtësisë së ujit.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Govatë për bebe, e palosshme për të mos zënë hapësirë. Në brendësi ka një kapak që ndryshon ngjyrë në varësi të nxëhtësisë së ujit. Ngjyra blu tregon që uji është normal i ngrohtë, ngjyra e bardhë tregon që është i nxehtë. Përmasat: 81x47cm.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,