Vaskë për larjen e bebes, OkBaby, Prenatal

4990L

SKU: 531239

Pajisur me tre pika mbështetëse dhe me kapak për zbrazje më të shpejtë të ujit

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pajisur me tre pika mbështetëse dhe me kapak për zbrazje më të shpejtë të ujit, Termometër dixhital me kristal të lëngshëm i integruar me mikro kapsulë me tregues të nivelit maksimal të rekomanduar të ujit.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,