Pantallona të shkurtra Mango

2990L

SKU: 17041082

Pantallona të shkurtra me dy xhepa anësorë

l
m
s
XS
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të lartë dhe shirit beli elastik, me dy xhepa anësorë. 82% Pambuk, 18% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë