Badi Prenatal

3400L

SKU: 620523

Set badi me menge te gjata 5 pcs ,me hapje nga para ,lisho dhe me printe

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set badi me menge te gjata 5 pcs ,me hapje nga para ,lisho dhe me printe ,e perbere nga 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit