Badi kanatjere, set (2copë) Prenatal

1490L

SKU: 609402

2 badi në formë kanatjere

12-18 Muaj
18-24 Muaj
2 Vjec
3 Vjec
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 badi në formë kanatjereje dhe me jakë rrethore, dizajne të thjeshta në ngjyrë të bardhe dhe rozë, mbyllje me butona. PRENATAL

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit