Badi me mëngë të shkurtra, set (5copë) Prenatal

3590L

SKU: 668152

5 badi me dizajne të ndryshme

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 5 badi me mëngë të shkurtra dhe mbyllje me kopsa. Dizajn me motive printe të ndryshme.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë