Karrige makine grupi 2-3 Giordani, Prenatal

SKU: 627384

Booster Confort është sedilja e makinës së grupit 2-3

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Përdoret nga rreth 3 deri në 10 vjec. Kalim intuitiv i rripave të fiksimit të makinës përmes simboleve të vendosura në sedilje, mbushje e përforcuar për rehati maksimale.

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën