Sexholino grupi 1-2-3 Giordani, Prenatal

SKU: 641245

Sedilje makine e grupit 1-2-3 nga 9 kg deri në 36 kg (afërsisht 9 muaj-12 vjeç)

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Sedilje makine e grupit 1-2-3 nga 9 kg deri në 36 kg (afërsisht 9 muaj-12 vjeç), mbështetëse koke e rregullueshme me 9 pozicione, shtrëngim për të mbajtur rripat e sigurimit të hapur ndërsa vendosni fëmijën, mbrojtje nga përplasja anësore.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,